رضاییان: از تصمیمات انضباطی تارتار حمایت می‌کنیم

بهرام رضاییان در گفت‌وگو با روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، درباره شرایط تیم فوتبال این باشگاه بیان کرد: مشکلات مالی ما دیگر بر هیچ‌کس پوشیده‌ نیست و متاسفانه شرایط به سمت و سویی رفت که حاشیه‌هایی را شاهد باشیم. با این وجود آقای تارتار به عنوان سرمربی تیم واکنش مناسبی داشتند تا با کنترل شرایط بتوانیم در بازی های آینده لیگ برتر عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی ادامه داد: بازی‌های بعدی ما در لیگ برتر خیلی مهم است. به نوعی سازمان لیگ، کمیته داوران ، همه بخش‌های فدراسیون و باشگاه‌های دیگر می‌خواهند نتیجه زحمات یکساله‌شان را در هفته های پایانی بگیرند و ما نباید با تحصن و اعتراض چند بازیکن همه چیز را زیر سوال ببریم. ما باید با قدرت لیگ برتر را ادامه دهیم. همانطور که می‌دانید در هفته‌های پایانی با تراکتورسازی و پرسپولیس بازی داریم و باید با تمام وجود در این دو مسابقه به میدان برویم تا در نهایت برای قهرمانی حق به حقدار برسد. همچنین پیکان و ذوب‌آهن هم برای کسب جایگاه مطلوب در لیگ تلاش می‌کنند و لازم است بهترین عملکرد را در 4 مسابقه آینده داشته باشیم.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در خصوص نامه‌ای که سازمان لیگ به این باشگاه ارسال کرده گفت: از آقای بهاروند و آقای فتاحی تشکر میکنم و افرادی که مقصر بودند را معرفی می‌کنیم.

رضاییان درباره کنار گذاشتن چند بازیکن توسط مهدی تارتار از تمرینات بیان کرد: سرمربی تیم با توجه به برخی حواشی چنین تصمیمی گرفته و ما نیز حمایت می‌کنیم. هر بازیکنی را که ایشان در اختیار باشگاه بگذارد، ما طبق مقررات با آنها برخورد می‌کنیم.

مدیرعامل پارس جنوبی درباره مشکلات مالی این باشگاه خاطرنشان کرد: تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا مشکلات مالی حل شود. بازیکنان پارس جنوبی قطعا پولشان را دریافت می‌کنند. این موضوع دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد. بازیکنانی که سال گذشته هم با ما بودند، می‌توانند گواهی بدهند که سال گذشته 100 درصد پولشان را دریافت کردند و امسال هم این اتفاق بالاخره رخ خواهد داد.

وی در پایان افزود: بسیار خوشحالم که نمایندگان استان بوشهر برای اولین بار در تاریخ به دو تیم رسید. جا دارد صعود شاهین بوشهر را به همه مردم خوب استان بوشهر و دست‌اندرکاران این تیم تبریک بگویم. انشاالله از این پس هم شاهد اتفاقات خوب برای فوتبال بوشهر و البته قدرت‌نمایی دو تیم حاضر در لیگ برتر از این استان باشیم.

 

منبع : ورزش 3